| InAnotherLife a întrebat:

Cum sunt căminele studențești din Iași? Știți ceva despre campusul Tudor Vladimirescu, respectiv T12? Cum este T12? Sunt condiții bune? Baie în cameră?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Fix baie in camera ai rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Marea majoritate a caminelor nu sunt renovate, iar, in Iasi cel putin, stiu ca UAIC are bai comune pe fiecare palier; parca numai "stralucitii" facultatii se puteau caza intr-un camin relativ nou construit de prin apropiere, ori fac eu o confuzie.

| Werrich a răspuns:

Baie în camera, jacuzzi, minibar in fiecare camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost de cateva ori in caminul studentesc unde erau cazati studentii la medicina. Plin de insecte, totul vechi si urat. Nu inteleg ce soi de infractori primesc bani pentru cazarea in asemenea grajd, ca nu se poate numi camin studentesc.