| Andrei7447 a întrebat:

am o mica problema in legatura cu trimiterea informatiilor de pe telefon pe calculator.
As vrea sa trimit niste fisiere pe calculator din telefon dar nu am cablu de date sau stick care citeste cardul de memorie, in schimb am bluetooth pe calculator, il pot folosi sa trimit fisiere din telefon in calculator?
Daca da, va rog sa imi spuneti cum.
Funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Ma tem ca doar prin cablu de date sau card reader se poate...cel putin asa stiu eu

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Da,poti sa trimiti fisiere
Activezi bluetooth-ul la calculator dupa care trimiti fisierele de pe telefon.
Poate ca nu o sa poti transfera orice fisier de pe tel prin bluetooth,
de aceea ar trebui instalat o aplicatie de genu TotalCommander(daca ai android) care sa permita acest lucru.

| Andrei7447 explică (pentru Sheldon):

Vezi tu, problema este ca fisierul este pe telefonul mamei, Star III (Samsung), care, nu este telefon cu android.

| Sheldon a răspuns (pentru Andrei7447):

Ma tem ca doar prin cablu de date sau card reader se poate...cel putin asa stiu eu