| Bianca26bb a întrebat:

Cum trimit un mesaj(pe TPU)? Nu stiu de ce, dar nu pot sa trimit ca cica trebuie sa confirm adresa de e-mail. Eu tot nu am inteles.

Răspuns Câştigător
| cristina_9950 a răspuns:

Trebuie sa intri pe e-maiul tau si sa gasesti mesajul de la acest site.Il citesti si dai unde scrie ceva sa accepti comfirmarea apesi acolo si gata.

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi, cum ai facut acum ca sa pui intrebarea - apoi mergi la utilizatorul caruia vrei sa-i trimiti mesaj si apesi pe casuta portocalie de sub poza lui - pe care scrie Trimite mesaj. Mergi pe poza mea... si incearca sa-mi trimiti un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie