| Nicole_8066 a întrebat:

Cum va fi vremea in vacanta ce urmeaza? In special de Pasti? Multumesc.

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

La Timisoara sau la Botosani?
Ce ma enerveaza astia ca tine care habar n-au sa dea un detaliu...
Cauta si tu la google, ce ti-e lene?

| Broadband a răspuns:

1 buna, 3, 4 rele,
adica si va ploua in unele zile, dar va fi si soare si cald.

| Nicole_8066 explică:

@andym, am cautat pe Google si sunt prognoze diferite. Caut pe cineva experimentat in domeniu sau persoane care stiu prognoza cu certitudine. Daca nu faci parte din aceasta categorie, te rog sa te abtii. Ma intereseaza vremea in general, in toata tara. Doar nu va fi intr-un loc canicula si intr-un loc gerwinking.