| Simpluuu a întrebat:

Cum vi se pare lumea :
a) nebuna
b) proasta
c) incredibila
d) buna
e ) super idioata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e asa, atunci sunt cu totul de acord cu ceea ce ai spus tu in afara de D happy

16 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

A)Nebuna! Foarte nebuna!

| NoNameJunior a răspuns:

A)Nebuna si c) incredibila!

| VLΛD a răspuns:

A) nebuna + c) incredibila

| ღClauuღ a răspuns:

Depinde cum iti creezi propria lume cu cei din jur! dar in general a si c.

| iEmonel a răspuns:

E

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca C) incredibila deoarece cand ma uit la stiri[fara sa vreau]laughing fura cineva ceva sau se omoara este ceva incredibil! o lume incredibil de idioata!

| NoLoveNoStress a răspuns:

A.

| sebastian1999 a răspuns:

Raspuns: E

| AshuraElric a răspuns:

F)lipsita de sens...te nasti ca apoi sa mori whistling

| R11 a răspuns:

Majoritate vor sa fie a.
deoarece sunt b.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea toata la un loc formeaza o combinatie perfecta, poti sa spui ca sunt ca doua(5) picaturi gemene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ai pus intrebarea asta care se refera la toti, sau doar la unii?

| Simpluuu explică (pentru anonim_4396):

Ma refer doar la unii. ( ex :1 o femeie care i-a spus alteia ca a murit cineva si acel cineva care cica a murit statea la casa de marcat! 2 o matusa a aflat de la cineva ca eu am cazut si mi-am rupt o mana si un picior dar eu de fapt aveam o durere de stomac rolling on the floor ). Stai linistit EINSTEI NEL!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpluuu):

Pai daca e asa, atunci sunt cu totul de acord cu ceea ce ai spus tu in afara de D happy

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

C) incredibila laughing

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Nu ai pus si varianta mea de raspuns.
c.u.r.v.a happy

| sebastian11 a răspuns:

A) nebuna