| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare reteaua Orange?

Am vrut azi sa imi activez oferta de primavara din orange Young, totul bine si frumos...introduc Cnpul si apoi imi scrie,, probleme de retea"... ok, intru din nou si ghiciti ce imi zice?,, acest Cnp a mai fost utilizat"

De unde sa fac rost de alt cnp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce varste e oferta? Iti dau CNP-ul meu daca te ajuta, eu am abonament ...Nu ma incanta Orange-ul pentru ca nu mai au oferte asa grozave si nici acoperire destula...

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu trebuie sa faci rost de alt cnp, daca l-ai folosit initial corect, tot pe al tau! Suni la 411, relatii cu clientii, si le explici, si rogi sa remedieze, daca e la ei problema! Poate si tu ai gresit o cifra, sau cine stie... daca sunt refractari, spune-le ca vei face plangere la OPC, si vei cere si daune! Si mai spune-le ca ii dai si la ziar/e, ca sa stie si altii ce fac, si sa n-o mai muste! Success! Sa ne anunti ce ai rezolvat!

| ioanaa a răspuns:

Se poate ca cineva sa se fi folosit de CNP'ul tau. In rest, sunt oferte destul de ok la orange si eu am. Gasesti si cu 800 de minute si mesaje, si cu 200. Ceva trebuie sa fie pe placul tau.

| SimpleSergio a răspuns:

Corect! Nu cauta solutii...ci remediaza problemawinking... daca nu vrei sa te trezesti cu alte probleme pe cap...cand tie lumea mai draga. E cnp-ul tau si nimeni nu ti-l poate fura happy CLAR?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai auzit asta, nu te acuz de nimic dar cu un cnp si cateva cunostinte se pot face multe, foloseste-l pe al tau te rog...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a putea activa una dintre oferte trebuie sa ai intre 14 si 26 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai e nevoie, mi am cumparat o cartela cosmote.

Dai in colo cu reteaua lor cu tot de trogloditi (Orange).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre 14 si 26 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzatima, s-ar putea sa fac abstractie la subiect dar, as vrea sa va spun e mi se intampla la orange: astazi mi-am incarcat cartela cu 7 euro, ok, am primit si bonus de 5 euro, in regula 12 euro total, am luat de la niste prieteni 3 cnp nefolosite, in regula, apelez *100# urmez meniul aleg optiunea cu 1200 min si msj cu 50 min nat si inter, cu 4 euro in prima luna, ok, bag cnp, si imi zice ca trebuie ca sa am cel putin 4, 5 euro credit, dar de unde?, k eu am 12 euro, cum se face sa nu pot sa imi actgivez optiunea?, scuzatima dar ori orangeu`l se duce de rapa ori sunt eu prost? ori ei sunt pro**i!? astept si eu raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema am patit si eu... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste-l pe al tau... te rog si nu mai pune topicuri chestii astea ca blochezi netu`laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evidenta populatiei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uygyhjhuhujkn

| tmktony a răspuns:

Cea mai buna solutie...desi nu sunt pe cosmote sunt foarte multe optiuni.big grin