| narcis12 a întrebat:

Cumpar cont pe mt2 ro lvl 45+ sa aiba iteme +9 sa aiba iteme cu 1500-2000pv sa fie pe server lupus regat galben ma puteti contacta la id:mnb753@yahoo.com

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu vrem sa iti dam pentru ca nimeni nu tiar da un cont asa lucrat cine stie cat daca e singurul raspuns primesc funta?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimeni cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont de lvl 76 il dau pe unu de 35 nu conteaza ceare pe iel doar sa aiba yang multi si cal armat. Daca il vrei contacteazama la tinito_smecheru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de lv 53 ro pe king +9 pe metin2 united daca nu aveti il luati de pe site cine vrea id este hounter_gaby96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau comt de 53 pe king +9 united il cumperi de pe site daca vrea cineva id=hounter_gaby96

| narcis12 explică:

Nu de aia ca dau bani in realitate