| panainte a întrebat:

Daca am abonamentul la voadfone pe 2 ani pot prelugi abonametul dupa un an pentru am`i lua alt telefon pe puncte?

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da poti %\% poti siu de fapt poti lua ori pe puncte ori sa platsti in plus daca vrei sa ti iei un telef mai performant. deci mergi fara probleme si ia ti telef.

| roxy_2350 a răspuns:

Nu. doar dupa terminarea abonamentului curent.

| xxpixelchickxx a răspuns:

Nu, prin aceasta situatie am trecut si eu. M-am dus la magazin si am vorbit cu un tip... l-am intrebat daca se poate si mi-a zis ca nu se poate si ca trebuie sa-mi fac un nou abonament, iar cel care se termina in 2 ani va trebui sa-l continui sa-l platesc pana se voi implini 2 ani, deci mai exact sa pletesti 2 abonamente pe care 1 il folosesti si 1 il ti si platesti degeaba.Pana la urma mi-am facut abonamentu' si am si vechiul abonament care il platesc iar telefonul mi l-am luat pe puncte.