| Julienne a întrebat:

Cum se fac puncte la abonamentul de pe telefon?

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

In functie de valoarea facturii se acorda punctele.Deci daca vb mai mult ai mai multe puncte daca vb mai putin ai mai putine. E trecut pe factura cand vine ( si cred ca si metoda de acordare e trecuta)

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Platind factura la timp. la un abonament de 10 e primesti 2 puncte, daca vorbesti mai mult decat ai tu abonament, cu fiecare 10 lei primesti un punct.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Punctele de loialitate le primesti in functie de valoare creditului consumat sau valoarea facturii sau daca transferi credit unuia ce se afla pe cartela.