| lucib a întrebat:

Daca am fumat doar 5 tigari in viata mea, si merg la medicul de plamani, poate afla ca am fumat asa putin?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să fii fumător cu vechime să se vadă ceva la radiografia pulmonară.
Mergi fără teamă, 5 ţigări nu a omorât absolut pe nimeni!
Pa, pa.

| rosto a răspuns:

Nu, in niciun caz happy

| rosto a răspuns:

Nu conteaza ca ai 13 ani, dar de acum inainte nu mai fuma, o sa regreti, ti-o spune o fumatoare happy

| Ioana1984 a răspuns:

Probabil glumesti nu? Sunt care beau 1 litru de lapte batut inainte de a merge la control la plamani, si chiar daca au fumat o viata intreaga doctorii zic ca nu are nici o problema si tu de la 5 tigari toata viata iti faci griji? Stai linistit, daca ziceai 5 tigari pe zi hai poate dar in cazul tau sati fara griji.Bafta.

| lucib explică:

Precizez ca am 13 ani.

| clauu a răspuns:

Nu

| CRISTINA9090 a răspuns:

Nu afla daca ai fumat doar 5 tigari dar daca ai fumat vreo 10 pakete sau mai mult o sa afle staii linistit ca nu afla:* funda?