| alexx102428 a întrebat:

Daca am instalat un nou program de windowns la P.C.cate luni rezista windows-ul?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Depinde ce antivirus ai sau daca ai si mai depinde cat si unde navighezi pe net!
Daca nu ai antivirus, aproximativ 6 luni daca ai atunci c-am 1 an! Bafta!

4 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Depinde cum te comporti tu cu el. Daca instalezi tot felul de programe sau jocuri cu virusi, va tine mai putin. In general tine cateva luni.

| LeMike a răspuns:

Totul depinde de tine si de cata grija ai de el, ca sa dureze mai mult instaleaza-i un antivirus. Sper ca te-am ajutat.

| MultiCore a răspuns:

Ai citit întrebarea pe care ai formulat-o? Încearcă să o reformulezi și fii mai coerent.

| Ionut1987 a răspuns:

Depinde numai de tine. daca instalezi multe programe aiurea nu rezista prea mult (aplicatii, utilitare, editare), daca nu ai un antivirus care sa isi faca update la zi garantat nu rezista. e simplu, daca ai grija de windows cu program ca ccleaner odata pe saptamana sau tuneup utilities si esti protejat impotriva virusilor iti rezista si 3 ani (al meu are 4 ani si instalez tot felul de jocuri si programe dar am tuneup utilities si avira antivirus cu liceenta cumparata).