| PaulStefan74 a întrebat:

Daca am la mine carnetul de elev și e vizat, pot merge cu tramvaiul prin oraș și fără bilet sau abonament?

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Depinde de reglementarile orasului, dar de obicei prezinti canertul pentru a-ti face abonament pentru transportul in comun, iar acest abonament trebuie validat la fiecare urcare.

| andreibirauovidiu a răspuns:

Nu dar la mine in oras elevii au card de abonament 1 an de zile

| dreamdream1 a răspuns:

Stefan, daca vrei sa stii pentru cultura ta generala ala e doar pentru tren