| Evelinmariaa a întrebat:

Daca am optat ca la facultate sa fac modulul psihopedagogic (facultativ) și am picat examenul îmi va afecta în vreun fel media sau "evoluția" in facultate? Pot renunța să îl mai fac in semestrul al 2lea?

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Trebuie sa faci o cerere in care sa renunti la curs,
Eu zic sa il termini totusi, daca vei avea nevoie de el va trebui ca sa platesti pentru el. Media nu ti-o afecteaza.

| Evelinmariaa explică (pentru Raducons):

Și dacă nu iau examenul in sesiune?

| Raducons a răspuns (pentru Evelinmariaa):

Daca nu iei o sa mai dai altadata, cursul este facultativ cum ai zis si nu are legatura cu materiile obligatorii,

| christine99 a răspuns:

Eu stiam ca e gratis doar in primul an, poate depinde de facultate.