mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre munte si plaja ce ati alege? eu as alege cu siguranta plaja. happy

Răspuns Câştigător
| joy a răspuns:

Eu as alege plajaa...happy

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu as alege muntele, aventura, bronz de durata, peisaje si panorame de neimaginat, drumetii pe munte si altele.Si la plaja imi place, dar dupa 2 zile deja devine plictisitor si nu suport sa stau asa mult la soare.

mlm
| mlm a răspuns:

Plaja, soare, apa, nisip, totul te fascineaza.

| Dara a răspuns:

PLAJA!

| SMTHING a răspuns:

Eeeeee pai normal as alege plaja chiar daca am mai fost acolo

| RainDrop a răspuns:

Plaja

| RamonaMn a răspuns:

Nu sunt adepta frigului deci aleg PLAJA!

| oooooooo a răspuns:

Muntele, cu siguranta, pentru simplul motiv ca nu suport aglomeratia.la munte poti sa te retragi undeva, sa fi doar tu cu gandurile tale si natura... e mult mai placut.

| tump a răspuns:

Eu as alege plaja e fain inoti te bronzezi etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, muntele, aerul proaspat cu miros de brad, susurul izvorului rece ca gheata si limpede precum cristalul, ciripitul pasarilor, sa te pierzi in imensitatea lui si sa te simti totusi atat de aproape de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plaja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munte cu sigurantalaughingSchi, zapada alea alealaughing
Plaja ma plictiseste ingrozitor.