| crisbebe a întrebat:

Ce alegeti intre mare si munte?
Ce pot face la munte?
Sunt nehotarata

Răspuns Câştigător
| Kainon a răspuns:

Pai eu anul asta merg la munte si cred ca este o alegere mai buna pentru ca acolo am piscina, aer curat, si alte facilitati.La mare nu'mi place ca sunt mii de alge si duhnesc urat. laughing Na, depinde si de persoana cum si unde ii place.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pe timpul asta marea ar fi o alegere mai buna.

| Millanteria a răspuns:

Eu una aleg marea. Pupici!

| Deealovestpu a răspuns:

LA munte! daca te duci in Brasov este in cartieru "noua" Parc aventura,E genial.Te-ai distra cu prietenii tai maxim,e un parc amenajat intr-o portiune a unei paduri va dati pe tiroliana, cascadorii, chestii.Crede-ma n-ai sa regretihappy a da, in acelasi cartier s-a deschis un strand cu tobogane, tuburi! DISTRACTIE PLACUTA!

| gabryela_2772 a răspuns:

Eu as alege la mare ...parerea mea pup xlove strucklove struck

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

As alege marea. La munte poti doar sa te racoresti, nimic mai mult insa la mare te poti bronza si poti sta in apa. Muntele e potrivit pentru vacanta de iarna. Aceasta e parerea mea pupic dolce:*:*:*:*

| thevampirediaries_1014 a răspuns:

La mareeeeeeeeeeeeeeeee