| InTheAir a întrebat:

Daca ar fi sa lucrezi intr-un hypermarket, ce post ai alege: lucrator comercial sau casier? cu argumente daca se poate.
Am auzit atat parti pro, cat si parti contra, pentru ambele posturi.

2 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Lucrator comercial.
ca lucrator ai libertate de miscare, poti fuma, poti iesi in receptie marfa, te poti opri din lucru la barfa cu colegii, etc.
ca si casier ai gestiunea pe mana si esti blocat la casa tot timpul.

| FoundYouLover a răspuns:

Lucrator comercial. Ca la casa as innebuni sa aud toata ziua bip, bip, plus ca la casa lucrezi direct cu banii iar daca din cauza oboselii ori a stresului iti apare plus sau mai ales minus, te-ai cam "ars"!