| aly2013 a întrebat:

Ce ar putea lucra o femeie intr-un hypermarket in afara de casier si ce face mai exact? Mentionez femeie, pentru ca nu un lucrator comercial cam incepe la incarcat si descarcat. Multumesc.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Angajarea depinde de calificarile, experienta si atitudinea candidatului.
In functie de necesarul angajatorului si capacitatile potentialului angajat i se vor putea (sau nu) oferi diferite locuri unde sa lucreze, evident cu perioada de incercare.

| Laura a răspuns:

Dacă eşti femeie n-ai tot două mâini?

| Freya1 a răspuns:

Aranjaza marfa, pune preturi, verifica valabilitatea...sau la standuri (alea cu branza, lapte sucuri la ce fac reclama) sau ca si mascota happy

| Elena9328 a răspuns:

Aranjează marfa in rafturi.

| BMicha3l a răspuns:

Cu experienta nu este o problema. Eu am lucrat la Fan Courier, iar dupa Angent Vanzari RCS & RDS si nu am avut nici o problema la angajarea ca Agent Vanzari. Mai multe informatii nu iti pot oferii. Succes!