| anonim_4396 a întrebat:

Daca de exemplu cand dau la yahoo sa-mi fac un id mi se deschide pagina cu mozilla firefox, dar nu stiu cum sa fac incat sa mi se deschida cu internet explorer, pentru ca am ceva probleme cu mozilla si as vrea sa mi se deschida cu explorer.Va rog sa ma ajutati. Dau funda...

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Intri în Start-All programs-Internet explorer

| Fury a răspuns:

Te duci in Start-Control Panel-Internet Options (daca le ai grupate te dui in Network and Internet si acolo gasesti Internet Options)-acolo in bara de sus mergi la Programs-la Default Web Browser iti zice acolo daca Internet Explorer este setat ca default browser, daca nu este, dai click pe Make Default-Apply.
Succes