| Buuff a întrebat:

Va rog help meeee puppy dog eyes. eu am si internet explorer si firefox. dar de exemplu daca dau click pe un status sau vreun link imi deschide pagina in internet explorer si eu as vrea sa mi-o deschida in firefox. pentru ca internet exploreru il tin doar pentru a merge cool tv (tv online). unde trebuie sa umblu ca sa-mi deschida paginile in firefox. va rooooooooog frumos. fundita :X

1 răspuns:
| silviu98_2761 a răspuns:

Mai bine copi statusu intri pe google si il pui acolo daca iti ti internetu exploreru mai bine il stergi si il ti in cos si cand te uiti il scoti afara merge garantat acum daca vrei poti sa-mi dai funtita >>>>>>>>>>pap>