| grigor3 a întrebat:

Daca esti agent de penitenciare, e posibil sa fii injurat toata ziua de catre puscariasi?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea isi permit detinutii sa injure. http://www.libertatea.ro/......ti-1584292

| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi?

| baru a răspuns:

Nu este posibil...sigur!

| BroascaCuElice a răspuns:

laughinglogic

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai bine sa te intepe albinele, cu detinutii devii cam zombi.

| Clorox a răspuns:

Normal, poti sa fii bagat la racoare daca faci chestii ilegale cu ei, daca le dai droguri, telefoane, etc!

| grigor3 explică (pentru Clorox):

Dar eu nu am zis sa faci treburi ilegale cu ei, m-am referit, simplu ce poti face daca esti injurat!

| Clorox a răspuns (pentru grigor3):

Nu faci nimic, induri si taci, nu ai voie sa-i injuri, nu e ca in filmewinking

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Si mai rau poti ajunge chiar la puscarie daca ii ajuti sa infiltreze droguri in penitenciar sau alte lucruri interzise gen telefoane, arme albe

| HMike a răspuns:

Da,pe langa ca nu ai dreptul sa le faci ceva