| Radandam a întrebat:

Dacă facultatea a început pe 1 octombrie, iar pe 3 noiembrie s-au acceptat dosarele pentru bursa sociala, când va intra banii ii va băga și pe luna octombrie, s-au se va lua în calcul din noiembrie? Voi cei care ați luat burse sociala cum s-a procedat? Sau și ceilalți dacă aveți idee. Aștept răspunsuri!

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Trebuie sa citesti regulamentul de acordare a burselor sau sa intrebi la secretariat, pentru ca sunt lucruri care difera in functie de facultate.