| Radandam a întrebat:

Am o întrebare. Pentru cei care sunt la facultăți și au bursa sociala de luat sau pentru cei care știu, poate răspunde oricine. Deci, mi-a intrat banii pe 13 decembrie pe 2 luni, și presupun ca era vorba de octombrie și noiembrie, iar în decembrie pe ce data ar băga? Sau pe octombrie nu s-a băgat și de fapt a fost pe noiembrie și decembrie? Ce știți?

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Nu cred ca este pe 2 luni, posibil sa fie suma mai mare, deoarece si eu am luat dublu pentru luna Decembrie, ca un fel de ajutor suplimentar pentru sarbatori ma gandesc.