| Radandam a întrebat:

Dacă facultatea a avut deschiderea pe 1 octombrie, iar bursa sociala a fost aprobata pe 3 noiembrie, știți ceva când vor intra banii vor fi și pe luna octombrie? Sunt la Universitatea din București Știți ceva?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Dupa cum am spus la intrebarea ta anterioara, banii vor intra la sfarsitul lunii Noiembrie, adica luna asta. Deci repet, bursa sociala cumulata pe lunile OCT+NOV va intra la sfarsitul lunii IN CURS.

| Radandam explică (pentru Frank51):

Mulțumesc frumos!

1 răspuns: