| GoDiePlease a întrebat:

Daca folosesti un cazino online. si depui bani si retragi prin card de debit. acestia iti pot afla varsta?

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Sunt unele cazinouri care atunci cand faci retrageri, asta in caz ca vei castiga, iti cer o copie dupa scanata dupa buletin. Asa ca ai grija. si sa nu stii ca toate cazinourile sunt facute sa castige ele, ca mai castiga 1, 2, pe acolo asta e partea a doua.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea iti cer o copie scanata dupa un act de identitate inainte sa te lase sa iti faci cont sau sa extragi/depui bani

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.