| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca imi da banca un card nou pentru ca expira cel vechi, trebuie sa il dau inapoi pe cel expirat?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu știu dacă este obligatorie predarea celui vechi. Probabil cel vechi va rămâne blocat în aparat dacă vei încerca să-l mai folosești.

| Lioana a răspuns:

Nu trebuie sa-l dai inapoi. Eu l-am schimbat luna trecuta si nu mi l-au cerut pe cel vechi.

| HadesSs a răspuns:

Depinde de banca, unele nu il cer neaparat, dar oricum nu mai merge ca e dezactivat, daca nu il ai poti spune ca l-ai pierdut.