| Miihaa a întrebat:

Pentru cine are card la ING, in luna in care va expira cardul va duteti la banca sa spuneti ca v-a expirat sau asteptati sa va anunte sa luati cardul?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spre sfarsitul lunii te duci la banca si o sa primesti noul card.

Bula
| Bula a răspuns:

Bancile au nevoie de banii tai!
Iti fac cardul nou la expirare, chiar daca uiti de el si nu-l comanzi (uneori chiar si daca renunti la el tongue ).

| Violleta2022 a răspuns:

De obicei, banca iti trimite cardul nou cu 2-3 saptamani inainte de expirare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ma duc si il cer inainte mai mereu