| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Daca imi fac o comanda din alta tara, iar pretul comenzii este in dolari (transport gratuit), in ce platesc comanda? Dolari sau contravaloarea in Ron?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Contravaloarea in ron la cursul zilei.La dolar.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru darrio2007):

La posta, da?

| darrio2007 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da.Daca acolo primesti coletul.Nu ai spus prin ce primesti comanda.

4 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Pai platesti contravaloarea in Ron.

| Sadic a răspuns:

Eu ştiu că trebuie să plăteşti tot în dolari sau în euro, dar depinde de site.