| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi fac o pagina pe facebook (nu cont pagina la care dai like) mai pot intra pe facebook-ul meu personal? Funda! :*

3 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Da, poti intra pe pagina ta personala. Dupa ce creezi pagina sus in dreapta ai o rotita dai pe ea si apoi iti apare pagina si contul tau si tu acolo alegi si intri pe care vreiwinking.

| SicaSkillz a răspuns:

Da, merge dar o sa poti alege cu care cont sa fi online de sus din bara. Si este mai bine sa faci asa pagina decat sa o faci separat, adica nu din contul tau normal.

| MihaiMMarinescu a răspuns:

Da! O sa iti apara o optiune sus in dreapta pe care din cele doua pagini vrei sa intri.