| anonim_4396 a întrebat:

Daca inchid PC-ul trebuie sa inchid si Wi-Fi-ul adica ROUTERUL?

Răspuns Câştigător
| Yorker_Tavi_1995 a răspuns:

Nu trebuie sa inchizi si router-ul. Poti sa-l lasi aprins ca sa-ti conectezi telefonul, tableta etc.

4 răspunsuri:
| ciopa a răspuns:

Nu neaparat. il inchizi doar daca vrei sa nu se conecteze altii.

| K0sti a răspuns (pentru ciopa):

Misto asta! happy

| TeroristCS a răspuns:

Nu trebuie sa iti inchizi routeru. Doar daca crezi ca cateva LED-uri consuma mult.

| Anonymusssssssssssss a răspuns:

Daca vrei sa faci economie inchide-l, daca nu, nu-l inchide ca sa te poti conecta si cu altceva. happy