| grigor3 a întrebat:

Daca iti iei analizele se pot depista boli cu transmitere sexuala?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

PEntru depistarea bolilor cu transmitere sexuala este nevoie de analize speciale.
Analizele "generale" sunt doar indicii pentru existenta unor eventuale boli, fiind nevoie de investigatii suplimentare pentru clarificare.

| sorinake a răspuns:

Trebuie sa faci analize speciale pentru BTS (boli cu transmitere sexuala).
Un articol complet de real ajutor pentru tine : https://bioclinica.ro/......ecomandate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce analize ti ai facut

| Freya1 a răspuns:

Daca faci analize de sange depisteaza hiv sau sifilis...Dar daca ai un herpes sau alte chesti jos trebuie mers si la urolog