| VrRos05 a întrebat:

Dacă m-am înscris la un job ca operator de comenzi online, o sa îmi trimită pe email comenzile și eu o sa sun la numerele de acolo pentru a confirma?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, comenzile facute online se fac aproape automat.
Ca operator, trebuie doar sa dai mai departe comanda, pentru magazie (sau furnizor), dupa care sa fie ambalat si predat curierului.
Tu va trebui sa faci pasii lipsa din aceea automatizare si/sau sa urmaresti daca s-a facut expedierea la client.