| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma bag in frigider si inchid usa dupa mine, exista riscul sa mor?

11 răspunsuri:
| LostHappiness a răspuns:

Ideea e ca el se inchide ermetic, deci in minimum 10 minute ai lesina din lipsa de aer. Dupa vreo alte 5 sau 10 minute, depinde de organism, ai muri, din acelasi motiv - lipsa de aer.

Răspuns utilizator avertizat
| cotcodac4 a răspuns:

Ba da voi ati probat inainte sa dati un raspuns?! asa mai spuneti si de lilieci ca se prind in par pecand ei mananca insecte

| ExXify50 a răspuns:

Incearca si dupa vino sa ne zici laughing si daca stai o ora si iesi bine o sa incerc si eu daca merge si la mine inseamna ca suntem nemuritori laughing

| primavara2012 a răspuns:

Categoric,poti ingheta, doar daca nu scoti frigiderul din priza, oricum pana se dezgheata tot poti muri! Baftahee hee

| ilovecrazygirl a răspuns:

Sigur ca mori e prea frig! brrrrr

| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

De ce ai face asa ceva? Vrei sa te faci om de zapada?

| vanillakidd a răspuns:

laughingdaca tu vrei sa te faci cub de gheata thinking

| pauldeva a răspuns:

Emo?

| pauldeva a răspuns:

Hai la mine in frigider acolo nu patesti nimic ...pe bune.

| nananahee a răspuns:

Din interiorul frigiderului nu poti deschide usa, deci cam da! laughing))