| 0RASPUNS0 a întrebat:

Dacă ma duc pe frontul de lupta din primul razboi mondial(în drobeta) pot gasi echipamente militare?

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da găsești tancuri cu faruri aprinse!

| 0RASPUNS0 explică (pentru gabicoo):

Câte kg are unu? Adică eu as vrea sa l iau în spate

| darrio2007 a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

35, 4 tone. Vrei rusesc sau romanesc?

| 0RASPUNS0 explică (pentru darrio2007):

Romanesc

| darrio2007 a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

T-54. Dar, mai intai fă sală vreo jdemii de ani, ca sa il poti căra in spate.

| gabicoo a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Are mult fer! Deci! Ai nevoie de căruță cu coviltir!

| Brizbriz a răspuns:

Da, dar FOARTE greu, iti trebuie aparat de, detectat metale, documente istorice care sa spuna exact unde sau dat lupte samd

insa du-te in Ucraina, acolo gasesti SIGURRRRhee hee

| Brizbriz a răspuns:

PS chiar a fost la tembelizor, au "confiscat" blindatu' rusesc si l-au luat acasa cu tractorul, apoi au aratat si un lansator de rachete, tot blindat, tot tras cu tractorul big grin

| 0RASPUNS0 explică (pentru Brizbriz):

Pai de asta zic și eu...aia ia cu tractoru...și eu sa nu iau

| Brizbriz a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Exact big grin