| fluturascolorat a întrebat:

Daca mai am credit pe telefon si mi-a expirat valabilitatea, la urmatoare incarcare mi se pastreaza creditul respectiv si mi se adauga la creditul adaugat?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, am patit si eu la fel pana m-am enervat, ajunsesem la 25 euro si nu puteam suna eu, asa ca am trecut pe abonament.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Creditul neconsumat se adaugă întotdeauna la cel adăugat prin activare.
Pa, pa.

| zdrangoi a răspuns:

Ti se pastreaza creditul.
Totul e sa nu depasesti perioada de gratie si sa pierzi si numarul.
Atunci nu mai e nimic de facut.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, creditul rămas rămâne şi se adaugă la cel cu care încarci.

Toate cele bune.

| S4Suk3 a răspuns:

Dap tongue