| Gorgeous1999 a întrebat:

Daca mi-am pierdut cardul Raiffaisen in Bucuresti si el e facut in Bacau, as putea sa merg la un sediu de al lor de aici din Bucuresti sa imi scot banii?

2 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

Cred ca poti cu buletinul sa ii scoti. Mergi la una din bancile Raiffaisen din Bucuresti,intra in,, sediul'' de acolo, intreaba daca se poate si daca merge ii scoti, daca nu, iti faci altul.

| Intruder19 a răspuns:

Poti sa scoti cu buletinul dar o sa iti ia un comision de cativa lei.