| Yosifica a întrebat:

Daca o persoana are probleme oftamologice( asigmatism ) este admis la liceul militar?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da, de exemplu, Stefan Gheorghidiu din "Ultima noapte" era orb...de gelozie.

| Yosifica explică (pentru CoquineNoire):

Una la mana nu are nici macar o legatura cu ceea ce am intrebat eu asa ca lasate de meserie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gresit categoria.

| Yosifica explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine, pune tu la categoria corespunzatoare, pana la urma este un site in care se raspunde la intrebari si nu sunt nici prima nici ultima care a pus altundeva intrebarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yosifica):

Dupa cum vezi, intrebarea ta este la Informatii Utilitare nu la Dragoste si sex, unde ai postat.Adevarat,nici prima nici ultima nu esti,dar in limita timpului, intrebarile postate necorespunzator, vor fi mutate.Numai bine.

| OupS a răspuns:

Un te primeste daca ai:
1-probleme cu ochii
2-cu mainele sau picioarele
3-etc

mai simplu :trebuie sa fi 100% sanatos