| anonim_4396 a întrebat:

Daca persoana are telefonul inchis si eu trimit un mesaj, il trimit in gol sau il primeste dupa ce il deschide?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, mesajul este stocat cateva zile pe server. Daca nu a fost livrat, atunci primesti instiintare.
Daca destinatarul devine disponibil, atunci i se livreaza mesajul, iar tu poti fi instiintat despre data si ora livrarii (daca ai setat aceasta optiune, setat din oficiu in majoritatea cazurilor).

| Mayhem666 a răspuns:

Il primeste atunci cand deschide telefonul.

| gelu1970 a răspuns:

Il primeste cand deschide telefonul si e conectat la un operator de telefonie.

| Clorox a răspuns:

Mesajul il primeste oricum, cand isi deschide telefonul atunci il vede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il primeste cand deschide telefonul. Treaba asta e valabila pentru apeluri daca nu are casuta vocala activa nu o sa stie ca l-ai sunat.

| ZoLd a răspuns:

Mesajul il primeste cand il trimiti tu.
Numai ca il poate vedea doar cand porneste telefonul.

| BiaChi23 a răspuns:

Eu cred ca il primeste dupa ce deschide telefonul mobil