| Rabbyt a întrebat:

Daca primesc un colet prin EMS (express mail service) din China, unde ajunge? la oficiul vamal sau la domiciliu? daca ajunge la domiciu, cum se face vamuirea? daca ajunge la oficiul postal se aplica aceeasi procedura ca si prin posta normala ( in speta, China Post) (ma refer la deschiderea coletului si intrebari: Pentru ce le-ai luat? Da' de ce? la ce o sa le folosesti?) Va multumesc.

2 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

La tine ajunge daca baietii til impacheteaza bine ar trebui sa treaca de la vama si acum iti dau inca un raspuns, pentru care o sa imi multumesti mai tarziu, daca nu accepta western union doar transfer bancar sau cu cardul e pacat sa comanzi pentru ca e teapa. E bun?

| NuStiuDeCe a răspuns:

La tine ajunge happy daca baietii til impacheteaza bine ar trebui sa treaca de la vamawinking si acum iti dau inca un raspuns, pentru care o sa imi multumesti mai tarziu, daca nu accepta western union doar transfer bancar sau cu cardul e pacat sa comanzi pentru ca e teapa. daca ai nevoie de mai mult ajutor scriemi pe privat happy de 5 ani in domeniu! salut si ai grija