| anonim_4396 a întrebat:

Daca pun maine un bilet la loto, biletul e pentru extragerea de joi, nu?
Am voie ca minor sa pun bilet?
Daca am ghicit 3 numere si castig 30 de lei in cat timp trebuie sa ma duc sa ridic banii?
Sper ca nu am postat intr-o categorie prea gresitahappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Minorii n-au voie sa joace la loto. O sa poti pune biletul dar nu-ti vei putea ridica castigul, va trebui sa mearga un major, parinte, ruda sau prieten. Castigul se poate ridica incepand de a doua zi, daca joci pentru joi se poate ridica vineri.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de raspuns. La timp, ma refream al timpul maxim in care imi pot lua banii, adica la cate zile dupa extragere desi am dcu cu biletul nu mai imi da banii ca au trecut prea mult timp?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce data a fost extragerea cand ai castigat?

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Duminica.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 90 de zile pentru a incasa castigul.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de ajutor.