| cosmin23a a întrebat:

Daca pun un windows pe un stick bootabil si il instalez imi afecteaza cu ceva windows-ul actual? Pot rula ambele windows-uri?

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Si ce folos? Mai degraba instaleaza vindows live si este mai bine pe stik, si ala macar nu iti face partitie si nu se instaleaza in hard, este mai practic si eficient, nu se distruge, nu se viruseaza etc.Si culmea nici nu iti trebuie hard in calculator la o adica!
Bafta.

| AdyP20 a răspuns:

E posibil sa faci un stick bootabil si sa instalezi windowsul. Daca ai 2 windowsuri te intreaba la pornire cu care windows vrei sa pornesti calculatorul.