| DarkStyle a întrebat:

imi puteti spune cum sa instalez windows 7 de pe un stick bootabil?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai stick cu w7 pregatit, intra in bois si alege in optiunile de boot ca prima optiune usb boot, tastezi F10 dai enter si in mod normal trebuie sa inceapa instalarea. de multe ori cand instalezi de pe stick pot aparea erori si se intrerupe. mai fiabila e o instalare de pe cd-dvd

1 răspuns:
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Salut, windowsul de pe stick bootabil il instalezi la fel ca si cum ai instala de pe windows.