| Marian_4286 a întrebat:

Daca resoftez un telefon se decodeaza automat? ( am un lg gt505 si mi s-a spus la un magazin de decodari ca doar prin resoftare se poate si vreau sa o fac de acasa )

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA, daca resoftezi un telefon se decodeaza automat.Nu stiu daca reusesti acasa resoftarea lui! Bafta!

| structura a răspuns (pentru neluL):

Salut, am un Nokia c3-00 si e codat pe Anglia, daca ii fac un updated, mai ramane codat?

| neluL a răspuns (pentru structura):

Da, ramane codat pe Anglia.

| Marian_4286 explică:

Am mai resoftat un Nokia 5800 xpress miusic si cred ca o sa ma descurc si cu asta.