| grigor3 a întrebat:

Daca sa zicem ca nu ai facut sport pana acum si brusc te apuci, in 2 saptamani se poate sa scapi de depresie? dar sa faci maxim 30 de minute pe zi de sport

3 răspunsuri:
| ady7zux a răspuns:

Eu nu sustin teoria ta Alexbit: Depresia este o boala, si nu se trateaza alergand, sau mai stiu eu ce. Solutia e la tine Grigor3, e la cei din viata ta, Prieteni, Iubit(a) Parinti, etc.

| alexbit a răspuns (pentru ady7zux):

Nici eu nu spun ca alergatul ajuta si stiu ca este o boala happy doar ca putin sport sau o activitate asa ceva ce te relaxeaza te mai scoate putin din acea stare cel putin la mine merge oarecum. ma iau cu total alte lucruri si incerc sa ma dezlipesc de cei din jur sau de ceea ce ma afecteaza happy

| ady7zux a răspuns (pentru alexbit):

Te scoate "PUTIN,, din acea stare. In rest subscriu...

MS.