| anonim_4396 a întrebat:

Daca scot pe cineva dp facebook de la prieteni lor le arata ca i-am scos? mersikiss

8 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Nu .

| Mishoo a răspuns:

Putem face test uite linkul meu, da-i add, apoi te scot sa vezi daca iti apare http://www.facebook.com/DjMishoo

| Ruxuletz a răspuns:

Pai nu te mai au nici ei la prieteni atata timp cat nici tu nu ii ai.

| MirunaC a răspuns:

Nu le arata dar daca vor sa intre pe contul tau si ai anumite lucruri private cum ar fi poze care pot fi vazute doar de prieteni le va aparea PRIVATE.sau de asemenea cand vizitezi pagina cuiva daca nu il ai in lista apare optiunea Add as friend

| tataralexandra a răspuns:

Nu,dar daca el/ea intra sa iti lase un comm sau sa iti dea un like acesta va vedea ca l-ai sters pentru ca va trebui sa iti trimita iar cerere ca sa iti vada profilu`happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Isi dau seama daca i-ai scos numai cand intra pe profilul tau si vad sus chestia aia unde scrie " Adauga ca prieten".

| Lasatunumele a răspuns:

Nu.

| axyrockgirl a răspuns:

Nu, nu le arata happy