| Bellany a întrebat:

Cum sa scot pe cineva de la prieteni pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei si acolo in stanga sub "likes" ai "remove from friends".
Sau
Intri la contul meu sus in dreapta, apoi dai editare prieteni, iti apare lista cu prieteni dai X si gata

1 răspuns:
| Francesca17 a răspuns:

Sub Poza de la Profilul tau scrie : Perete,Informatii,Fotografii,Notite,Prieteni! Da clik pe,,Prieteni", iar ei iti apara aliniati! Acolo in dreapta scrie "Editeaza Prieteni"da clik, iar apoi ei iti apar si in dreptul lor este un x dai acolo te intreaba daca vrei sa il stergi prietenul? Iar tu ai variantele "Anuleaza" si "Scoate din lista de prieteni" si dai pe "scoalte din lista de prieteni"!
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?