| mauitlawresgling13 a întrebat:

Daca secretariatul la scoala ta este inchis de unde poti face rost de duplicat la o diploma de bac? Mi se pare absurd sa nu te poti angaja din cauza ca ti-au lipit bine o diploma.Nu mai exista alt loc de unde poti lua?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Explica si tu la locul de munca acolo ca nu ai cum sa obtii acum un duplicat din cauza ca scoala nu este deschisa. Chiar asa aberanti sunt?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti obtine duplicat al diplomei de bacalaureat decat de la liceul care ti-a eliberat prima diploma.
Astepti pana revin din concediu.

| mauitlawresgling13 explică (pentru Ioandelasal):

Pai si nu te poate angaja fara? e ciudat sa pierzi un job bun ca e nenea x in vacanta si nu iti poate lipi o amarata de poza, eu am dat si licenta cu diploma fara poza.

| intrebdoaratat a răspuns (pentru suntserios):

Pai si ce dovezi le arati? daca le dai buletinul apari pe undeva ca ai terminat facultatea? mi se pare absurd rau sa nu te poti angaja din cauza unei tampenii.

| suntserios a răspuns (pentru intrebdoaratat):

Omul zice ca ii lipseste poza de pe diploma, nu diploma in sine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Tot eu sunt ma, ce dovezi le arati daca iti lipseste diploma sau poza? ca trebuie sa iti vada cumva, nu apari inregistrat niciunde ca ai bacul sau facultate terminata?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Te hotarasti la un cont si discutam. Asa nu avem ce discuta, doar avem de raportat clone.

| intrebdoaratat a răspuns (pentru suntserios):

Zi frate care-i treaba ca nu pot sa pun intrrbari multe de pe cont.

| suntserios a răspuns (pentru mauitlawresgling13):

Explica si tu la locul de munca acolo ca nu ai cum sa obtii acum un duplicat din cauza ca scoala nu este deschisa. Chiar asa aberanti sunt?