Întrebare recomandată | Benyamin173 a întrebat:

Daca sunt minor (13 ani) si vreau sa imi fac abonament la stb trebuie sa fiu însoțit de un adult?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

M-am documentat puțin, ai nevoie de abonament, nu are importanță dacă te duci cu un adult sau nu, deci nu este necesar. Ai nevoie doar de buletin și carnetul de note vizat pe anul în curs.

| Benyamin173 explică (pentru RobertMoon):

Si dacca nu am buletin? Merge cu certificatul de nastere? (Carnetul de note nu este de Bucuresti, are ceva?)

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

La 13 ani nu ai nevoie de abonament, ci de la 14 ani în sus.