| stefan6541 a întrebat:

Daca te intorci din Rtalia in Romania la scoala pierzi un an? Ca eu am plecat anul trecut si vreau sa ma intorc acum, dupa un an si am auzit zvonuri ca as putea pierde un an! Multumesc anticipat! Dau funda
.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul il afli numai dupa echivalarea studiilor, care se face de CNRED.

| stefan6541 explică:

Din Italia voiam sa spun

| stefan6541 explică:

Pai eu am trecut in clasa a VIII-a si voiam doar sa stiu daca o sa fiu in clasa a VII-a daca ma intorc in Romania, si am trecut clasa in Italia, nu am ramas repetent, pentru ca v-am spus, am auzit ca as putea pierde un an!