| grigor3 a întrebat:

Daca trag de fiare timp de 2 ani pot sa ajung sa am bratul de 45? avand in vedere ca am 33 la brat acum

5 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Fi si tu mai modest, un 38-40

| RoDanny a răspuns:

Da sunt sansa dar ai grija daca ai pana in 16-17 ani sa nu mai cresti prea mult

| Sportfreak a răspuns (pentru RoDanny):

Nu este adevarat, te rog sa raspunzi doar daca esti informat. Sala nu te face scund. doar squat urile pentru ca pun presiune pe coloana vertrebrala dar iti revi daca stai atarnat de o bara,
si in legatura cu intrebarea ta grigor acum depinde de cat de groase ai incheieturile, ai putea reusi 45 dar nici o data in 2 ani, nici macar cu cei mai buni steroizi. Nici o sansa rolling on the floor

| grigor3 explică (pentru Sportfreak):

Dar in 4?

| Sportfreak a răspuns (pentru grigor3):

Da, minim 4-5 ani, dar pana ajungi acolo mai e, tu trebuie sa mananci mult ca sa ajungi la performantele alea, sa ai un somn de 8 ore si sa te antrenezi corect.