| UtilizatorTPU4 a întrebat:

Daca un student de liceu Tehnologic vrea sa renunte definitiv la liceu in clasa a 9-a in primul semestru este posibil?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un student de liceu Tehnologic vrea sa renunte"

da studentule, poți oricând să abandonezi dacă asta de dorința ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Se poate retrage oricand de la liceu, chair si in timpul semestrului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am gresit. De fapt se poate să te retragi dacă eşti în ciclul superior al liceului ( clasele 11-12 ).

Aveam colegi care s-au lasat in a9a si m-au indus putin in eroare. laughing Nu stiu cum au reusit.

| Lizuca1234 a răspuns:

De ce ai vrea sa te lași de liceu? Sunt cei mai frumoși ani, pe care nu ii vei lua înapoi.